Aplhascience Serumları ile doğal güzelliğinize kavuşun

Kullanım süresince bozulmadan kalan dünyada İLK ve TEK stabilize saf ve doğal c vitamini🍊

ALPHASCIENCE🍃 Dünyada ilk kez❗️Tannik asit, Fitik asit, Ferulik asit gibi çok güçlü antioksidanlar ile birlikte C vitaminini stabilize eden ALPHASCIENCE markasının eşsiz ve doğal formülleri ile DOĞAL GÜZELLİĞİNİZE kavuşun.

🌟TANNIC SERUM
🍃Çevresel ve biyolojik faktörler kaynaklı oluşan sıkılık kaybı, kızarıklık, kahverengi lekeler ve kırışıklıklar gibi cilt yaşlanmasında,
🍃Kan damarlarının incelmesinde,
🍃Botox, dolgu, peeling, lazer gibi uygulamaların öncesinde ve sonrasında etkilidir.
🍃Normal ve kuru ciltler için idealdir. Hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilir. Ayrıca rosacea gibi kılcal damarların belirgin olduğu cilt tipi rahatsızlıklarında kızarıklığın azalmasını sağlar.
🍃Sekoya ağaçlarının 3000 yılı aşkın yaşamasından ilham alınarak geliştirilen özel formülüyle bu ağaçların kabuklarında bulunan ve onları zararlı canlılardan koruyan TANNiK ASİT içeren tek formül✅

PHYTIC SERUM
🍃Stres, UV ışınları ve kirlilik nedeniyle ortaya erken yaşlanma belirtilerinde; ilk oluşan kırışıklıklar, ince çizgiler, kahverengi lekeler oluşumu gibi problemleri ciltlerde kullanılır.
🍃Akne eğilimli ciltler için anti-aging bakım sağlar.
Yaşlanma karşıtı işlemlerden sonra kullanılır (BOTOX, dolgu, lazer gibi).
🍃Tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle kentsel bölgelerde, oksidatif stres altındaki ciltler için idealdir.
🍃Ciltteki sebumu dengelediği için akne ve yağlı ciltlerde etkilidir. Sebum az üretiliyorsa normal seviyelere yükseltir, sebum fazla üretiliyorsa normal seviyelere indirger. 25-30 yaş üstü herkes kullanabilir.

🌟 ALPHABRIGHT SERUM
🍃Çevresel (güneş ışınları, kullanılan ilaçlar, kirlilik) ve hormonal değişikliklerin (hamilelik, yaşlanma) neden olduğu kahverengi lekeler için kullanılır.
🍃Güneş lekelerinde, yaşlılık lekelerinde, melasmada ve akne pigmentasyonunda etkilidir.