Güçlü etkisiyle hem leke önleyici hem yaşlanma karşıtı güneş koruyucu Actisilk Güneş Kremi ile tanışın!.

Broad (geniş spektrumlu) UVB- UVA koruması sağlayan ACTISILK® SCIENCE in ANTI-AGING DAILY MOUSTURISING UV PROTECTOR NEMLENDİRİCİ GÜNEŞ KORUYUCU Cildinizi zararlı UV ışınlarından korurken içeriğinde bulunan Shea Butter ve 4 farklı tipteki Hyaluronic Asit ile de besler ve bakımınızı yapar.

Shea Butter, içerisindeki yağ asitleri cilt sıcaklığı ile kolayca erir. A ve E vitaminleri barındıran içeriği, yaşlanma karşıtı etkileri geciktirmeye ve azaltmaya da yardımcı olur. Antioksidan etkisi ten üzerine gelen zararlı ışınların ve kirli havanın yıpratıcı etkisini azaltır.

Hyaluronic Acid (HA) kendi ağırlığının 1000 katı kadar kapasitede su tutabilme özelliğine sahip bir nem çekicidir. Cildin üst ve alt katmanlarında nemi tutabilme özelliği taşır.

Neden Actisilk leke önleyici güneş kremini kullanmalıyım?

Eğer genç kalmak istiyorsanız cildininizin yaşlanmaması için ilk kural yaz kış her gün en etkili anti-aging ürünü olan güneş koruyucunuzu rutininize eklemenizdir. UV ışınları denilince herkesin aklına güneş ışınları geliyor olsa da bilgisayar, telefon ekranı, TV, florasan ışıklar, kış dahi olsa camlardan giren ışıklar vb cildimizi etkilemektedir.

Güneş koruyucu tercihinizi yaparken kullanacağınız ürünün Broas Spektrum ( geniş spektrum) olduğunun beyan edilmiş olması ürünün koruyuculuğu açısından son derece önemli bir faktördür. En iyi koruma için geniş spektrumlu bir UV koruyucu kullanın.

Hem nemlendirici hem koruyucu olarak kullanacağınız ACTISILK® SCIENCE in ANTI-AGING DAILY MOUSTURISING UV PROTECTOR NEMLENDİRİCİ GÜNEŞ KORUYUCU paraben ve alkol içermez, vegan ve doğa dostudur.

Hangi adımda kullanmalıyım?

Aynı zamanda doyurucu bir nemlendiri olan ACTISILK® SCIENCE in ANTI-AGING DAILY MOUSTURISING UV PROTECTOR NEMLENDİRİCİ GÜNEŞ KORUYUCU‘yu sabah bakımınızı yaparken, hem nemlendirici hem de koruyucu olarak kullanabilirsiniz.

Güneş kreminizin performansı açısından, gündüz cilt bakım rutininizde en son adımda makyaj yapmadan hemen önce kullanmanız gerekir. Temizleme, tonik( tercihen ) ve ACTISILK® SCIENCE in ANTI-AGING DAILY MOUSTURISING UV PROTECTOR NEMLENDİRİCİ GÜNEŞ KORUYUCU ve makyaja geçiş şeklinde bir rutin oluşturabilirsiniz. Güneş koruyucunuzu sürdükten sonra makyajınıza geçmeden 10 dakika beklemeniz filtrenin yerinden oynamaması açısından faydalı olacaktır.

Ne kadar süre ile yenileme yapmalıyım?

Güneş Koruyucu ürününüzden maksimum verimi almak için yeterli ve doğru ölçü ile kullanmanızı ve yenileme işlemini doğru ve efektif şekilde yapmanızı tavsiye ederiz. Gün boyunca 2-3 saatte bir tüm cilde bol ve eşit bir şekilde uygulayınız.

Ürün masajla tamamen görünmez hale gelen hafif bir yapıda olduğu için ürünün üzerine makyaj yaparken ve gün içerisinde yenilerken çok kolay kullanım sağlar. Gün içerisinde ciltte beyaz birikme, pütürleşme gibi sorunlar yaşamadan cildinizle tamamen bütünleşir. Saç diplerinizde birikmez, kıyafetlerinize bulaşan leke yapmaz. Güneş koruyucunuzu makyaj süngeri, fırça ya da parmaklarınızla kolaylıkla tazeleyebilirsiniz.

Normal, karma ve kuru her cilt tipine uygun olan güneş koruyucunuz yüz ve vücut kullanımına uygundur. Bu ürünü hemen almak istiyorsanız linki tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir